Franču iestieptie griesti CLIPSO

CLIPSO CLIPSO

Sveicam Jūs remonta studijas "FRANČU GRIESTI" oficiālajā mājas lapā. Mēs ceram, ka šis resurss palīdzēs atrast visu Jūs interesējošo informāciju.

product Savā darbā uzsvaru liekam uz piedāvāto pakalpojumu kompleksitāti. Zem viena jumta esam apvienojuši dažādus speciālistus, lai pasūtītājiem nebūtu vajadzības tērēt savu laiku atsevišķu uzņēmumu meklējumiem, kas veiktu kādus noteiktus darbus.

Kopuzņēmuma izveides mērķis ir preču un pakalpojumu piedāvāšana klientiem bez starpniekiem par minimālu cenu.

product Mūsu studijā iespējams gan saņemt pilnu pakalpojumu paketi (sākot ar dizaineri un beidzot ar telpas apdari), gan pasūtīt atsevišķu darbu izpildi un apdares materiālus. Pieredzējuši speciālisti atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem, sniegs konsultāciju, izbrauks uz objektu un veiks nepieciešamos mērījumus un aprēķinus.

Galvenie studijas darba principi:

Mēs piedāvājam:

product Mūsu mērķis ir radīt cilvēkiem labu garastāvokli, palīdzēt viņiem saglabāt drošuma un drošības sajūtu nākotnē ar kvalitatīvāku remontu palīdzību īsākos termiņos un par pieņemamākām, nekā mūsu konkurentiem, cenām... Mēs vēlamies, lai mūsu klienti, vēršoties pēc palīdzības pie mums, uz visiem laikiem saglabātu vēlmi atgriezties vēlreiz. Mēs panāksim, lai Jūs dzīvotu un strādātu skaistā, mūsdienīgā drošā telpā. Un šodien mēs piedāvājam veikt augstas kvalitātes remontus dzīvokļos, kompleksus biroju remontus par pieņemamām cenām.