Venēcijas apmetums

product„Venēcijas apmetumu”, kas izceļas ar īpašu krāšņumu un izsmalcinātību, mums ir dāvājis Renesanses laikmets. Apmetumu, kas līdzinās marmoram, var atrast daudzās Eiropas katedrālēs. Itālieši Renesanses laikā šo sienu apdares tehniku izplatīja visā Eiropā. Tā tika izmantota kā pamats sienu apgleznošanai. Venēcijas apmetuma virsma imitē marmora un citu dabisko akmeņu faktūras efektu. product Tas var būt slīpēta vai līdz spoguļa spīdumam nopulēta marmora efekts. Dažus gadsimtus atpakaļ cilvēki nepazina mākslīgos materiālus. Tāpēc apmetuma, kas tika izstrādāts Venēcijā Renesanses laikā, sastāvā ietilpa marmora milti, augu valsts krāsvielas un ūdens. Ēku, kas Venēcijā simtiem gadu atrodas virs ūdens, ilgmūžība un brīnumainais skaistums tika panākti, daļēji pateicoties unikālajam materiālam, kas arī tika nosaukts par „Venēcijas apmetumu”.

productTagad „Venēcijas apmetuma” sastāvā bez minerālajiem komponentiem tiek iekļauts zināms daudzums akrila saistvielas. Tas, ko īsti meistari rada ar Venēcijas apmetuma palīdzību, patiesi ir uzskatāms par mākslas darbu. Rodas sajūta, ka Jūsu priekšā patiešām ir siena no vistīrākā un caurspīdīgākā marmora. Tradicionāli jēdziens „Venēcijas apmetums” sevī ietver ne tikai stingri noteiktu sastāvu, bet arī sarežģītu apmešanas tehniku.

productŠis izsmalcinātais, elegantais materiāls ir spējīgs izdaiļot sienas, griestus, kolonnas, karnīzes. Modernajā interjera noformējumā pēdējā laikā arvien populārāka kļūst dabisko materiālu imitācija. Pie tiem ir attiecināms arī Venēcijas apmetums, ar kura palīdzību sienas un dekora elementus var noformēt dabiska marmora izskatā. Raksts var tikt uzklāts dažādos veidos, kas ļauj radīt noformējumu visizsmalcinātākajai gaumei un pilnībā iemiesot dzīvē dizainera ieceri.

productUz sienas uzklātais „Venēcijas apmetums” it kā spīd no iekšienes, tajā redzami zaigojoši atspulgi. Šis gaismas spīguļošanas efekts tiek panākts, uzklājot vairākus daļēji caurspīdīgus slāņus – jo vairāk ir šo slāņu, jo izteiktāks efekts. Tieši šī gaismas spēle padara „Venēcijas apmetumu” neparastu un līdzīgu gludi nopulētam marmoram. Virsmas vizuālais dziļums un caurspīdīgums tiek panākts ar speciālu uzklāšanas tehniku ar 4 – 10 materiāla slāņiem. Pēc nožūšanas siena tiek noklāta ar bišu vasku, kas ir slavens ar īpašu caurspīdīgumu un labi aizsargā virsmu, tādējādi tiek sasniegts ūdensnecaurlaidības efekts. Vasks pastiprina virsmas spīdumu un sniedz lielākas gaismas spēles efektu. Plānais, caurspīdīgais slānis maina gaismas stara laušanas leņķi, un šķiet, ka siena ir nevis plakana, bet gan kļūst dziļāka product Bez tam vaskošana piedod virsmai papildus mitrumizturību. Sienas, kas apmestas ar „Venēcijas apmetumu”, var mazgāt un tīrīt ar mazgāšanas līdzekļiem, kas nesatur šķīdinātāju (ziepju šķīdumu, ūdeni). Turklāt virsmas ar „Venēcijas apmetumu” ir ekoloģiski drošas, nav toksiskas un nesatur organiskos šķīdinātājus. To var izmantot telpu ar paaugstinātu mitrumu apdarei – baseiniem, dušas telpām, vannas istabām. Šāda apmetuma priekšrocība ir arī tā ātrā un vienkāršā bezšuvju uzklāšana ar rokām un spēja nostiprināt sienas.

product Venēcijas apmetums vienmēr tika izmantots visskaistāko un bagātāko telpu noformēšanai. Virsmu apdare ar „Venēcijas apmetuma” palīdzību jebkurai telpai sniegs neatkārtojamību un spilgtu oriģinalitāti un ļaus pārvērst Jūsu sapņus īstenībā.