Nostiepjamie griesti PVH

product Uzstiepjamie griesti - tas ir mūsdienīga, augsttehnoloģiska griestu apdares metode, kura var piepildīt visas Jūsu fantāzijas.

Kompānija piedāvā:

product Nostiepjamo griestu izmantošanas diapazons ir praktiski neierobežots. Nostiepjamiem griestiem ir liela priekšrocība uzstādot tos jaunās mājās – nostiepjamo griestu ārējais izskats nemainās mājas "saraušanās” procesā, kamēr uz galveniem griestiem rodas plaisas un nelīdzenumi.

product Nostiepjamie griesti tiek veiksmīgi izmantoti jaunajā būvniecībā, remontā, rekonstrukcijā un dekoratīvajā apdarē, tie ir neaizstājami mitru telpu apdarē (mitrumizturīgi, neveido kondensātu).

product Galvenā mūsu produkcijas priekšrocība - drošība (garantija 10 gadi), vienkāršība un uzstādīšanas operativitāte (dažas stundas - atkarībā no telpas apjoma), nav būvgružu, demokrātiskas cenas.

Nostiepjamie griesti ir radīti īpaši prasīgiem klientiem:

Mums ir sava ražošana un kvalificētas montāžas brigādes, mūsu kompānija nodrošina jebkādas sarežģītības pakāpes nostiepjamo griestu uzstādīšanu.

Dažādu griestu apdares veidu salīdzinošais raksturojums:

Raksturojums Nostiepjamie griesti Plākšņu griesti Piekaramie griesti Ģipškartona loksne Latiņu griesti
Mitrumizturība Nav Nav Nav
Uzstādīšanas laiks (20m2) 2 stundas 4 stundas + nokrāsošana 15 stundas 20 stundas + nokrāsošana 5 stundas
Krāsu gamma 180 Pieprasa nokrāsošanu 5 Pieprasa nokrāsošanu Līdz 5
Minimālais telpas augstuma zaudējums 2,5 cm 1,5 cm 10 cm 5 cm 5 cm
Kosmētiska remonta nepieciešamība Nav Nokrāsošana katrus 2-3 gadus 3-4 gadi Nokrāsošana katrus 2-3 gadus 3-4 gadi
Garantija 10 gadi 3 gadi 2 gadi 1,5 gads 3-4 gadi
Iespēja izveidot Ir Nav Nav Ir Nav

product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product