Nostiepjamie auduma griesti CLIPSO

Vispārzināms fakts, ka griesti spēlē lielu, ja ne izšķirošu lomu īpaša mājīguma un komforta radīšanā jebkurā telpā, vai tas būtu dzīvoklis, lauku māja vai birojs.

product Jau kopš seniem laikiem arhitekti pastiprinātu uzmanību ir veltījuši griestu dizainam – tie tradicionāli tika rotāti ar mākslinieciskiem gleznojumiem, reljefiem, tos veidoja vairākos līmeņos, apzeltīja… Šādu īstu pasaules mākslas šedevru radīšanā piedalījās labākie sava laika mākslinieki un arhitekti. Un tas aizņēma daudz laika – līdz pat dažiem desmitiem gadu!

Par iestiepjamo griestu pirmatklājējiem ir kļuvuši franči vairāk kā 30 gadus atpakaļ. Ja vēlaties, lai Jūsu mājās būtu sniegbaltas krāsas griesti ar nevainojami līdzenu virsmu, uz kuras ar fotokopēšanas vai apgleznošanas palīdzību var uzzīmēt jebkuru zīmējumu, ja Jūs vēlaties noslēpt savu griestu negludumus vai defektus, pievērsiet uzmanību CLIPSO iestiepjamajiem griestiem.

product Tiem, kas balto griestu krāsu uzskata par garlaicīgu, ir parādījies jaunums – visdažādāko nokrāsu CLIPSO iestiepjamie griesti, no pienbalta līdz piesātināti gaišzilam vai zaļam tonim.

„Clipso” iestiepjamo griestu dizains – tā ir stilu, plānošanas un noformēšanas risinājumu, krāsas un tekstūras efektu dažādība, kas pārveidos Jūsu dzīvokli vai māju un padarīs to veidolu neatkārtojamu – no stingrā un klasiski elegantā līdz droši avangardiskajam.

product Iestiepjamie auduma bezšuvju Šveices griesti — tā ir vienīgā iespējamā alternatīva klasiskajiem griestu apdares veidiem, salīdzinot tādu svarīgu rādītāju kā cena. Bezšuvju griesti neprasa sagatavošanas darbu, kas nepieciešami griestu apdarei ar krāsu, balsināšanu vai tapetēm, veikšanu, , tas ir, reāli ekonomē Jūsu laiku un naudu.

Mūsdienīgo interjeru dizaina projekti sevī ietver paaugstinātas prasības pret griestiem dzīvoklī: bez estētiskā raksturojuma modernajiem materiāliem ir jāveicina jebkuru radošo ideju realizācija, tiem ir jābūt ērtiem un drošiem ekspluatācijā.

CLIPSO griestu estētiskie raksturlielumi ir unikāli: klātne ideāli līdzeni un bez šuvēm spēj noklāt jebkurus griestus dzīvoklī līdz 5 m platumam.

product Klātnes augstā kvalitāte un mehāniskā izturība nodrošinās ilggadīgu tās kalpošanu: ar laiku griesti dzīvoklī nenodzeltēs, nenokārsies, nesabojāsies mehāniskās, sadzīves iedarbības (uzmestas bērnu rotaļlietas, šampanieša pudeļu korķi un tml.) rezultātā, griestus dzīvoklī jebkurā laikā var nomazgāt ar parastu ūdeni vai mazgāšanas līdzekļiem.

CLIPSO klātne ir bioloģiski aktīvs audums, kas pēc higiēniskajiem parametriem atbilst visām prasībām, kas tiek uzstādītas apdares materiāliem, ko izmanto dzīvojamām telpām, kā arī speciālām telpām ar paaugstinātām tīrības prasībām, ko apstiprina sertifikāti.

CLIPSO klātne atbilst visiem ekoloģiskajiem standartiem un ugunsdrošības noteikumu prasībām.

product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product