Šķidrās tapetes

Ar dekoratīvo apmetumu kurš tik ražots Japānā, vai tautā sauktajām – šķidrajām tapetēm strādājam kopš tā parādīšanās Latvijas tirgū.

productTo klājam gan ar rokām, gan esam iegādājušies kompresoru ar pulverizatoru, jo tam ir lielas priekšrocības – gan ievērojami palielina materiāla uzklāšanas ātrumu un apjomu, gan ekonomē materiālu, gan sniedz iespēju daudzveidot uzklāta materiāla izskatu.

Strādājam pārsvarā ar privātpersonām gan privātmājās, gan dzīvokļos, gan ofisos, gan birojos. Savu māku un pieredzi esam guvuši liekot materiālu gan uz dažādām virsmām (dzelzs, ģipškartons, apmetums), gan sapludinot to ar citiem materiāliem ( tapetēm, krāsu un c.)

productSadarbojamies ar šķidro tapešu tiešo piegādātāju, tāpēc materiāls kas iegādāts pie mums ir daudz lētāks.

Paši veicam sienu sagatavošanas darbus šķidro tapešu uzklāšanai, tādēļ varam arī veikt citu materiālu pirkšanu un piegādi pēc nepieciešamības. Esam pašnodarbinātie meistari, tādēļ varam slēgt līgumus un dot garantiju padarītajam darbam, kā arī veikt pēcgarantijas apkalpošanu nepieciešamības gadījumā.

productIzbraucam uz konsultācijām uz kurām līdzi ņemam katalogus, paraudziņus, fotogrāfijas, labu garastāvokli un interesantu stāstu par materiālu.

Par materiālu

Tas ir ekoloģiski tīrs no vilnas, kokvilnas un zīda, ar pievienotiem ziediem, vizlu, keramikas skaidām. Līmviela ir tehniskais želantīns.

productUzklājot to uz sienas Jums nebūs jābaidās par salaiduma vietām, jo strādājot ar šo materiālu tādu vienkārši nav. Materiāls arī neprasa ideālu sienu un griestu sagatavošanu, tas apslēpj švīkas, skrambas, plaisas un citus defektus. Uzklājot šo materiālu savā mājoklī Jums nebūs jābaidās pēc kāda laika pārbīdīt mēbeles, jo tas ar gadiem neizbāl un ir antistatisks – nepievelk putekļus.

productRažotājs dod materiālam 10 gadu garantiju.

Aptaujātie klienti vienbalsīgi atdzīst, ka pateicoties uzklātajam materiālam mājoklis ir kļuvis daudz siltāks, skaistāks, klusāks (absorbē skaņas) un viegli pielabojams pie mehāniskiem bojājumiem.

product

Mums ir ko piedāvāt Jums, Jums būs no kā izvēlēties!