Biroja griesti

Solīda uzņēmuma biroja interjeram ir jābūt ideālam, jo īpaši tas attiecas uz publiskajām telpām, kas atspoguļo uzņēmuma imidžu un drošumu, un darbinieku kabinetiem, kur atmosfērai ir jābūt komfortablai un labvēlīgai, lai efektīvi varētu veikt darbu.

product Biroja telpu remonts bieži vien tiek atlikts, viens no iemesliem ir griestu remonts birojā – tieši šis remonta posms ir visilgākais un rada lielu būvgružu daudzumu, uz ilgu laiku padarot remontējamo telpu nelietojamu.

CLIPSO šveiciešu griestu sistēmas tehnoloģija ļaus, izvairoties no celtniecības netīrumiem un atkritumiem, īsā laikā pārvērst biroja griestus ideāli līdzenā virsmā! Vienu griestu montāža birojā aizņems līdz 8 stundām!

CLIPSO iestiepjamie griesti ļauj uzstādīt telpā jebkuras jaudas apgaismes ierīces, signalizācijas, apsardzes, ventilācijas sistēmas, turklāt biroja griesti efektīvi noslēps visu instalāciju un neestētiskos, sarežģītos montāžas stiprinājumus.

product CLIPSO klātne – poliēteris – ir bioloģiski aktīvs audums, kas pēc higiēniskajiem parametriem atbilst visām prasībām, kas tiek uzstādītas apdares materiāliem, ko izmanto dzīvojamām telpām, kā arī speciālām telpām ar paaugstinātām tīrības prasībām, ko apstiprina sertifikāti.

CLIPSO klātne atbilst visiem ekoloģiskajiem standartiem un ugunsdrošības noteikumu prasībām.