Pielietošanas sfēras

Nostiepjamais audekls CLIPSO ļauj ātri un kvalitatīvi izveidot jebkuras sarežģītības dizainu: daudzlīmeņu griestus, arku un daudzskaldņu griestus. Pateicoties CLIPSO montāžas tehnoloģijai ir iespējams eksperimentēt, īstenot dzīvē pašas drosmīgākās idejas!

Audumu CLIPSO unikālās iespējas ļauj īstenot dizaineru jebkuras fantāzijas. Audums tiek ražots dažādās krāsās. Tas var kalpot lielformāta grafiskiem un tipogrāfiskiem darbiem. Ar plotera palīdzību uz auduma ir iespējams iegūt augstas kvalitātes attēlus.

Nostiepjamo griestu mākslinieciskā apgleznošana ir oriģināls interjera risinājums, kurš īpašā veidā palīdz dzīvojamai telpai piešķirt izsmalcinātību un īpašu gaisotni.

CLIPSO bezšuvju sistēmu telpu dekorēšanai var izmantot universālā veidā. Sienu drapēšana ar CLIPSO audeklu, tas, ka to var apvienot ar jebkuriem celtniecības materiāliem, ļauj radīt jebkurās telpās unikālu interjeru.

Audums ir gaisu caurlaidīgs, tas nelaiž cauri ūdeni, mitrumu, tamdēļ tas ir ideāli piemērots ne tikai dzīvojamām telpām, bet arī vannas istabām, baseiniem un citām mitrām telpām.

Akustiskie CLIPSO audekli pilnībā novērš skaņas atbalsošanos un ievērojami uzlabo skaņu komfortu telpās, kurās notiek mūzikas klausīšanās, kino skatīšanās ar mājas kinoteātra sistēmas palīdzību, kā arī ofisos, baseinos un citās telpās.